HAKKIMIZDA

acsesuarbank 2018 yılından itibaren elektronik ürünler ve cep telefonu aksesuarları
kategorisinde 100'lerce ürünle güvenli ve hızlı hizmet vermektedir.

Biz Kimiz Ve Ne Yapıyoruz.

acsesuarbank.com olarak değerli müşterilerimize en uygun fiyat, yüksek kalite, elektronik ürünler ve cep telefonu aksesuarlarını güvenli ve sorunsuz olarak teslim etmekteyiz.

Gelecekte

Kısa sürede faaliyet alanları genişleterek 1000’lerce ürünle yurtiçi ve yurt dışında bulunan tüm müşterilerimize kesintisiz hizmet vermeye devam edecektir.

Siparişleri Nasıl Teslim Ediyoruz

Sitemizden haftaiçi 16.00′ a kadar verdiğiniz siparişleri aynı gün anlaşmalı olduğumuz yurtiçi kargo firmasına teslim etmekteyiz. Kargo süresi bölgelere ve firma yoğunluğuna göre 1-4 iş günü içersinde teslim edilmektedir.

Yapılan Ödemeler Güvenlimi?

Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler alışveriş sitelerimizden bağımsız olarak 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

Sizin İçin Ne Yapabiliriz?

Bize ulaşmaktan çekinmeyin. 7/24 Hizmetinizdeyiz Whatsapp iletişim hattı veya E-Posta üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda satılan tüm ürünler piyasaya kıyasla en iyi kalitedir. İnstagram hesabımızdan ürünlerle alakalı gerçek kullanıcı yorumlarını, deneyimlerini ve geri dönüş memnuniyet mesajlarını inceyebilirsiniz.

Tüm siparişler aynı gün kargoda! Koşulsuz şartsız sitemizden verilen tüm siparişler hafta içi 16.00’a kadar kargoda.

Bize ulaşmak çok kolay. Whatsapp, instagram, facebook ve mail üzerinden 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz.