Sıkça Sorulan Sorular

Bu yazı en son 21.03.2021 tarihinde güncellendi.

Kargo ve ödeme yöntemleri

Hangi Kargo Firması İle Çalışıyorsunuz?

Anlaşmalı olduğumuz kargo firması Yurtiçi kargo firmasıdır. Kapıda ödeme gönderileri sadece Yurtiçi kargo firması ile yapılmaktadır. Sitemizden veya EFT/Havale yoluyla ürün satın aldıysanız isteğe bağlı olarak PTT Kargo ile gönderim yapılmaktadır.

Siparişimi Teslim Almam Ne Kadar Sürer?

Hafta içi 16.00’a kadar verilen siparişler aynı gün kargo firmasına teslim edilmektedir. Bölgelere ve kargo firması yoğunluğuna göre 1-4 iş günü içersinde siparişlerin teslimatı yapılmaktadır.

Siparişimi Nasıl Takip Edebilirim ?

Siparişiniz kargoya verildikten sonra kargo firması tarafından takip kodu  SMS olarak tarafınıza ulaşmaktadır. Eğer takip kodunuz ulaşmadıysa Whatsapp Hattımızdan destek isteyebilirsiniz

Sipariş Vermek İçin Hesap Oluşturmama Gerek Var mı ?

Web sitemizden alışveriş yaparken hesap oluşturmanıza gerek yoktur misafir kullanıcı olarak sipariş verebilirsiniz fakat hesap oluşturmadığınız için sipariş geçmişi sipariş durum bilgisi gibi bilgiler gözükmeyecektir.

S.S.S İkinci Bölüm

Yapılan Ödemeler Güvenlimi ?

Firmamız Türkiye’nin en büyük ve ilk  sanal pos sağlayıcısı PayTr firması ile çalışmaktadır.

PAYTR, 6493 Sayılı Kanun çerçevesinde faaliyet gösteren lisanslı bir ödeme kuruluşudur.

PayTR, dünyanın en üst düzey veri güvenliği standardı olan PCI DSS sertifikası ve alanında tecrübeli personeli ile hem mağazaların ödeme güvenliğini hem de mağaza müşterilerinin kart güvenliğini sağlamaktadır. Böylece PayTR kullanan mağaza (web sitesi) sahipleri güvenlik konusunda altyapı oluşturmak ya da ek personel için harcama yapmak zorunda kalmazlar.

PayTR’da Sahtecilik Önleme (Fraud) özellikli hizmetler sunulmaktadır. Altyapımız sahteciliğe (fraud) karşı sektör bazında çok sayıda filtreler ile geliştirilmiştir. Ayrıca yapılan tüm ödemeler sahtecilik izleme personelimiz tarafından kontrol edilmekte ve şüpheli durumlarda işleme onay verilmemektedir.

PayTR, SSL sertifikalı ödeme sayfası ve PCI-DSS uyumluluğu ile müşterilerinizin güvenli bir ortamda ödeme yapmaları için gerekli her türlü önlemi almıştır. Böylece PayTR, müşterilerinizin ödeme yaparken oluşabilecek endişelerini azaltmakta ve ödeme dönüşüm oranınızı artırmaktadır.

Kargo Geldiğinde Adreste Yoktum Ne Yapmalıyım?

Kargo firması adreste sizi bulamazsa paketinizi bölgenize bağlı olan yurtiçi kargo şubesine götürmektedir. Paketinizin hangi şubede olduğunu takip kodunuzdan öğrenebilirsiniz. İsterseniz paketinizi şubeden teslim alabilirsiniz veya bize Whatsapp hattımızdan ulaşarak tekrardan dağıtım  talebi oluşturabilirsiniz.

Siparişimi Nasıl Takip Ederim?

Kargonuz yola çıktından sonra tarafınıza SMS yoluyla takip kodu ulşacaktır. Takip kodunuz ile siparişinizi takip edebilirsiniz.

Nasıl sipariş verebilirim?

Siparişleri Web sitemizde 7/24 oluşturabilirsiniz. Kapıda ödeme için Whatsapp sipariş hattından manuel olarak sipariş oluşturmanız gerekmektektedir.

Herhangi Bir Sorum Varsa Nasıl İletişim Kurmalıyım?

Tüm sorularınız ve iletişime geçmek için Whatsapp, İnstagram, Facebook ve E-Posta ile bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Taksit Seçenekleri Nelerdir? Nasıl Yapılır?

Taksitli alışveriş sadece web sitemizden online olarak yapılmaktadır. Kredi kartınızla sitemizden yaptığınız tüm alışverişlerde 12 taksit avantajından faydalanabilirsiniz.

Kapıda Ödeme İle Sipariş Ve Ödeme Nasıl Yapılmaktadır?

Kapıda ödemeyle sipariş vermek için Whatsapp veya İnstagram sipariş hattımızdan siparişlerinizi oluşturmanız gerekmektedir. Kapıda ödemede nakit veya tek çekim kredi kartı olarak ödeme yapabilirsiniz.